Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Daniel Mullenax 11.53a PR Pendleton County
2. 12 Maleik Garland 11.54a SR Keyser
3. 9 Nick Marley 12.18a PR Frankfort
4. 12 Douglas Zirk 12.24a SR Moorefield
5. 10 Logan Crock 12.34a PR Frankfort
6. 12 Trey Harvey 12.44a SR Moorefield
7. 9 Draven Roberts 12.51a PR Pendleton County
8. 11 Eric McCausley 12.59a PR Moorefield
9. 9 Chase Engle 12.86a PR Frankfort
10. 10 Dashante Osborne 13.04a PR Timber Ridge
11. 9 Logan Proud 13.17a PR Keyser
12. 9 Keinyn Lockard 13.20a PR Pendleton County
13. 10 Connor Biser 13.22a SR Keyser
14. 12 Donnie Maul 13.35a PR Timber Ridge
15. 12 Goncalo Gago 13.58a Keyser
16. 9 Hunter High 13.88a PR Keyser
17. 10 Hunter Dixon 13.98a PR Frankfort
18. 9 Ryan Smith 14.00a PR Keyser
19. 11 Tyler Edwards 14.22a PR Timber Ridge
20. 11 Lindsay Washington 14.29a Keyser
21. 9 Luke Flanagan 14.36a PR Union
22. 9 Jacob Smith 14.42a PR Keyser
23. 10 Sylas Watts 14.60a PR Keyser
24. 9 Jacob Welch 15.24a Keyser
25. 10 Jaden Riggleman 16.94a PR Keyser
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Maleik Garland 24.19a Keyser
2. 10 Logan Crock 24.53a PR Frankfort
3. 9 Kolton Kelly 25.08a PR Frankfort
4. 11 Christian Ravenscroft 25.12a SR Keyser
5. 12 Jacob Stickley 25.24a PR Moorefield
6. 12 Trey Harvey 25.54a SR Moorefield
7. 9 Briar Cessna 25.75a PR Frankfort
8. 9 Draven Roberts 25.83a PR Pendleton County
9. 11 Tanner Staggs 26.04a Keyser
10. 9 Peyton Shanholtz 26.44a PR Frankfort
11. 9 Joe Boucher 26.58a PR Pendleton County
12. 11 Seth Snyder 26.64a SR Moorefield
13. 9 Connor DelSignore 27.17a PR Keyser
14. 9 Jackson Weese 27.68a PR Moorefield
15. 9 Logan Proud 27.80a Keyser
16. 12 Goncalo Gago 27.82a Keyser
17. 10 Connor Biser 28.07a Keyser
18. 9 Ryan Smith 28.31a Keyser
19. 9 Hunter High 28.74a Keyser
20. 11 Tyler Edwards 28.78a PR Timber Ridge
21. 10 Dashante Osborne 28.90a PR Timber Ridge
22. 9 Brenton Milton 29.05a PR Pendleton County
23. 9 Luke Flanagan 29.14a PR Union
24. 10 Hunter Dixon 29.35a PR Frankfort
25. 9 Jacob Smith 29.67a Keyser
26. 9 Micah Lewis 30.30a PR Frankfort
27. 9 Jacob Welch 30.83a Keyser
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Daniel Mullenax 53.47a SR Pendleton County
2. 12 Matthew Liller 58.07a PR Keyser
3. 10 Jacob Biser 59.89a PR Keyser
4. 9 Connor DelSignore 1:00.79a Keyser
5. 9 Peyton Shanholtz 1:01.33a PR Frankfort
6. 12 Goncalo Gago 1:02.13a PR Keyser
7. 9 Paxton Coby 1:02.56a PR Moorefield
8. 9 Jackson Weese 1:02.63a PR Moorefield
9. 12 Donnie Maul 1:04.77a PR Timber Ridge
10. 9 Brenton Milton 1:05.36a PR Pendleton County
11. 10 Connor Biser 1:06.66a Keyser
12. 9 McCrae Stafford 1:07.61a PR Frankfort
13. 11 Tyler Sine 1:09.54a PR Timber Ridge
14. 10 Kaejon Lutz 1:14.22a PR Timber Ridge
15. 11 Tyler Kamenelis 1:15.03a PR Timber Ridge
16. 9 Darrell Comer 1:19.37a PR Timber Ridge
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Carter Houdersheldt 2:11.07a PR Frankfort
2. 12 Clayton Burdock 2:15.14a PR Union
3. 11 Derek Alt 2:16.15a PR Frankfort
4. 11 Tyler Staggs 2:18.38a Keyser
5. 12 Johnathan Biser 2:21.57a SR Keyser
6. 10 Jacob Biser 2:24.58a SR Keyser
7. 11 Dawson Apple 2:25.20a SR Pendleton County
8. 9 Kenneth Sibley 2:32.21a PR Frankfort
9. 12 Kameron Bolinger 2:33.49a PR Frankfort
10. 9 Taven Swick 2:33.72a PR Frankfort
11. 10 Kyle Watson 2:33.90a PR Frankfort
12. 9 Robert Weaver 2:38.45a PR Frankfort
13. 9 Orion Helmick 2:40.26a PR Frankfort
14. 10 Nathan Helle 2:42.26a SR Frankfort
15. 9 Christopher Kenney 2:42.43a PR Frankfort
16. 9 Cody Kimble 2:44.08a PR Pendleton County
17. 10 Ty Linthicum 2:44.60a PR Frankfort
18. 10 Owen Hartman 2:45.35a PR Moorefield
19. 9 Matthew Kenney 2:46.94a PR Frankfort
20. 10 Kaejon Lutz 2:56.39a PR Timber Ridge
21. 9 Bryan Gough 3:01.27a PR Frankfort
22. 9 Riley Hedrick 3:04.71a PR Moorefield
23. 10 Ean Carr 3:13.84a PR Moorefield
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Derek Alt 5:07.00a SR Frankfort
2. 12 Clayton Burdock 5:10.75a SR Union
3. 11 Tyler Staggs 5:11.69a PR Keyser
4. 11 Dawson Apple 5:12.02a PR Pendleton County
5. 10 Benjamin Ridgel 5:22.29a SR Frankfort
6. 12 Johnathan Biser 5:25.43a PR Keyser
7. 10 Ryan Zirk 5:27.57a SR Frankfort
8. 12 Garrett Grose 5:28.04a SR Frankfort
9. 9 Darius Redman 5:28.86a PR Keyser
10. 10 Zachary Dalonges 5:30.80a PR Frankfort
11. 9 Robert Weaver 5:34.73a PR Frankfort
12. 10 Kyle Watson 5:34.92a PR Frankfort
13. 9 Andrew Everline 5:36.32a PR Keyser
14. 11 Hunter Bennett 5:41.15a PR Frankfort
15. 11 Kristopher High 5:42.22a SR Keyser
16. 9 Jacob Long 5:42.64a PR Keyser
17. 9 Kenneth Sibley 5:43.05a PR Frankfort
18. 9 Philip Biser 5:43.21a PR Keyser
19. 9 Orion Helmick 5:47.41a PR Frankfort
20. 9 Christopher Kenney 5:48.67a PR Frankfort
21. 11 Tremaine Clay 5:49.97a PR Keyser
22. 10 Tyler Shewbridge 5:52.26a SR Moorefield
23. 10 John Nelson 5:57.18a PR Pendleton County
24. 12 Hugo Perez 5:59.24a Keyser
25. 9 Matthew Kenney 6:01.54a PR Frankfort
26. 9 Taven Swick 6:04.10a PR Frankfort
27. 10 Nathan Helle 6:07.42a SR Frankfort
28. 9 Evan Pyles 6:09.84a PR Frankfort
29. 10 Ty Linthicum 6:14.28a SR Frankfort
30. 9 Brenton Milton 6:16.32a PR Pendleton County
31. 9 Terrence Roles 6:23.21a PR Timber Ridge
32. 9 Bryan Gough 6:32.43a PR Frankfort
33. 10 Kieon Jessie 6:49.43a PR Timber Ridge
34. 10 Ean Carr 7:12.00a PR Moorefield
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Dawson Apple 11:21.24a SR Pendleton County
2. 10 Benjamin Ridgel 11:22.67a PR Frankfort
3. 9 Darius Redman 12:03.40a PR Keyser
4. 10 Zachary Dalonges 12:09.65a SR Frankfort
5. 12 Garrett Grose 12:24.06a SR Frankfort
6. 10 Tyler Shewbridge 12:30.89a SR Moorefield
7. 11 Kristopher High 12:31.26a SR Keyser
8. 11 Tremaine Clay 12:41.14a PR Keyser
9. 9 Jacob Long 12:49.11a PR Keyser
10. 12 Hugo Perez 12:54.72a PR Keyser
11. 9 Philip Biser 12:57.55a PR Keyser
12. 9 Evan Pyles 13:14.83a PR Frankfort
10 Jaden Riggleman DNF Keyser
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Reggie Redman 19.91a Keyser
2. 11 Jon Paugh 19.92a SR Moorefield
3. 11 Garrett Hamilton 20.70a PR Frankfort
4. 12 Cameron Gregory 21.49a PR Timber Ridge
5. 9 Riley Haines 22.20a PR Frankfort
6. 10 Luis Rodreguez 22.31a PR Moorefield
7. 12 Sean Wiles 22.61a PR Timber Ridge
8. 10 John Nelson 22.64a PR Pendleton County
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Brady Ours 45.63a PR Keyser
2. 10 Reggie Redman 47.01a PR Keyser
3. 11 Tanner Staggs 49.37a Keyser
4. 9 Chase Engle 50.21a PR Frankfort
5. 11 Jon Paugh 50.34a SR Moorefield
6. 11 Ezra Parks 50.71a Keyser
7. 12 Kameron Bolinger 51.08a PR Frankfort
8. 12 Cameron Gregory 51.19a PR Timber Ridge
9. 10 Luis Rodreguez 53.24a PR Moorefield
10. 9 Riley Haines 54.18a PR Frankfort
11. 9 Micah Lewis 56.31a PR Frankfort
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Brady Ours 45.92a Keyser
2 Trey Harvey 47.36a Moorefield
3 Draven Roberts 47.84a Pendleton County
4 Nick Marley 48.97a Frankfort
5 Cameron Gregory 52.36a Timber Ridge
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Maleik Garland 1:38.29a Keyser
2 Seth Snyder 1:41.57a Moorefield
3 Draven Roberts 1:43.09a Pendleton County
4 Nick Marley 1:43.22a Frankfort
Jackson Vance
Eric McCausley
Paxton Coby
Jon Paugh DQ Moorefield
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Christian Ravenscroft 3:47.32a Keyser
2 Isaiah Dell 3:53.20a Frankfort
3 Joe Boucher 4:03.20a Pendleton County
Ezra Parks
Jacob Biser
Johnathan Biser
Brendan Pattison 4:06.72a Keyser
4 Seth Snyder 4:08.38a Moorefield
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Isaiah Dell 9:14.83a Frankfort
2 Jacob Biser 9:25.14a Keyser
3 Cody Kimble 9:29.51a Pendleton County
4 Jackson Weese 10:01.56a Moorefield
Philip Biser
Darius Redman
Kristopher High
Tremaine Clay 10:14.40a Keyser
4x110 Shuttle Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1 Brendan Pattison 1:07.97a Keyser
2 Jacob Stickley 1:09.53a Moorefield
3 Garrett Hamilton 1:12.77a Frankfort
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Brock Dolly 42-04.50 PR Moorefield
2. 11 Steven White 40-02.00 Keyser
3. 12 Luke Mayhew 35-05.50 PR Keyser
4. 12 Gregory Michael 34-07.50 PR Keyser
5. 10 Paul Peters 34-04.00 PR Moorefield
6. 10 Alex Oates 33-09.00 PR Keyser
7. 9 Caleb Crowe 33-07.00 PR Keyser
8. 9 McCrae Stafford 31-03.75 PR Frankfort
9. 9 DJ Cochran 31-00.00 Keyser
10. 12 Hugo Perez 30-05.00 Keyser
11. 10 Sylas Watts 30-04.25 Keyser
12. 11 Lindsay Washington 29-09.00 PR Keyser
13. 11 Troy Pricer 29-06.00 PR Frankfort
14. 12 David Hull 29-02.25 PR Pendleton County
15. 9 Matthew Weatherholt 29-02.00 PR Moorefield
16. 11 Patrick McClintock 28-09.00 PR Keyser
17. 9 Jeremiah Scott 28-08.00 PR Timber Ridge
18. 9 Kamari Ward 27-03.75 PR Timber Ridge
19. 10 Kaden Garland 27-03.00 Keyser
20. 10 Caleb Welch 26-11.50 Keyser
21. 10 Zack Jackson 26-03.50 PR Timber Ridge
22. 9 Shawn See 26-02.00 PR Keyser
23. 9 Riley Hedrick 25-02.00 PR Moorefield
24. 10 Jaden Riggleman 24-00.00 PR Keyser
25. 9 Adam Iser 21-06.50 PR Keyser
26. 10 Kyle Breedlove 21-04.00 Keyser
27. 10 Emmanuel Smith 20-11.00 PR Union
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Steven White 113-01 Keyser
2. 10 Paul Peters 101-06 PR Moorefield
3. 12 Gregory Michael 98-01 Keyser
4. 12 Luke Mayhew 95-07 Keyser
5. 10 Alex Oates 92-10 PR Keyser
6. 9 DJ Cochran 92-09 PR Keyser
7. 12 Brock Dolly 84-10 SR Moorefield
8. 9 Caleb Crowe 82-09 Keyser
9. 10 Caleb Welch 81-07 Keyser
10. 11 Patrick McClintock 80-10 PR Keyser
11. 12 David Hull 77-08 PR Pendleton County
12. 9 Matthew Weatherholt 76-03 PR Moorefield
13. 10 Jaden Riggleman 76-00 PR Keyser
14. 10 Zack Jackson 75-06 PR Timber Ridge
15. 10 Kaden Garland 75-04 PR Keyser
16. 10 Sylas Watts 73-00 PR Keyser
17. 11 Troy Pricer 72-10 PR Frankfort
18. 9 McCrae Stafford 71-08 PR Frankfort
19. 9 Nick Marley 70-01 PR Frankfort
20. 9 Shawn See 67-04 Keyser
21. 9 Jeremiah Scott 66-11 PR Timber Ridge
22. 10 Kyle Breedlove 65-06 Keyser
23. 11 Lindsay Washington 65-05 PR Keyser
24. 9 Riley Hedrick 63-06 PR Moorefield
25. 10 Ean Carr 61-05 PR Moorefield
26. 9 Kamari Ward 57-01 PR Timber Ridge
27. 9 Adam Iser 48-01 PR Keyser
28. 11 Lucas Lemonds 46-02 PR Keyser
29. 10 Emmanuel Smith 41-02 PR Union
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Douglas Zirk 5-10.00 SR Moorefield
2. 12 Clayton Burdock 5-08.00 SR Union
3. 11 Brady Ours 5-08.00 Keyser
4. 9 Cole Pumphrey 5-00.00 PR Moorefield
9 Logan Proud NH Keyser
11 Garrett Hamilton NH Frankfort
9 Peyton Shanholtz NH Frankfort
9 Connor DelSignore NH Keyser
9 McCrae Stafford NH Frankfort
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Tanner Staggs 10-06.00 Keyser
2. 11 Ezra Parks 9-00.00 Keyser
3. 9 Brendan Pattison 7-06.00 Keyser
9 Jacob Welch NH Keyser
9 Hunter High NH Keyser
9 Ryan Smith NH Keyser
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Clayton Burdock 18-10.00 SR Union
2. 10 Logan Crock 18-05.50 SR Frankfort
3. 11 Seth Snyder 15-11.00 SR Moorefield
4. 9 Connor DelSignore 15-07.00 Keyser
4. 9 Chase Engle 15-07.00 PR Frankfort
6. 9 Joe Boucher 15-06.00 PR Pendleton County
7. 11 Garrett Hamilton 15-03.50 SR Frankfort
8. 12 Goncalo Gago 14-09.00 Keyser
9. 10 Kyle Watson 14-05.50 PR Frankfort
10. 9 Logan Proud 14-04.00 PR Keyser
11. 10 Owen Hartman 14-03.50 SR Moorefield
11. 9 Micah Lewis 14-03.50 PR Frankfort
13. 10 Connor Biser 14-01.00 SR Keyser
14. 9 Cole Pumphrey 13-09.00 PR Moorefield
15. 9 Matthew Weatherholt 13-06.50 PR Moorefield
16. 11 Tyler Edwards 13-06.00 PR Timber Ridge
17. 9 Paxton Coby 13-04.00 PR Moorefield
18. 11 Tyler Sine 13-03.00 PR Timber Ridge
19. 9 Riley Hedrick 13-01.00 PR Moorefield
20. 12 David Hull 13-00.00 PR Pendleton County
21. 9 Jacob Smith 11-07.50 PR Keyser
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Colleena Burdock 13.15a SR Union
2. 10 Kayla Grose 13.45a SR Frankfort
3. 12 Angel Rexrode 13.52a SR Pendleton County
4. 11 Lexi Sirk 13.64a SR Union
5. 12 Alyvea Fields 13.65a SR Keyser
6. 11 Briana Amoruso 14.68a SR Keyser
7. 11 Lily Cessna 14.73a PR Frankfort
8. 10 Alyssa Raley 14.90a SR Frankfort
9. 12 Rachel Malcolm 14.91a SR Moorefield
10. 10 Alexis Turner 15.00a SR Keyser
11. 9 Marissa Guy 15.10a PR Keyser
12. 9 Clarissa Ravenscroft 15.26a PR Keyser
13. 12 Khara Teets 15.51a PR Keyser
14. 11 Emelie Sauter 15.59a SR Frankfort
15. 9 Chaysie Barnes 15.65a PR Frankfort
16. 9 Clare Connor 15.75a PR Pendleton County
17. 9 Makenzie Wratchford 15.91a PR Moorefield
18. 11 Rachel Shaffer 15.95a SR Moorefield
19. 11 Kiara Walden 15.95a PR Union
20. 9 Laila Spitzer 16.28a PR Moorefield
21. 9 Chloe Nash 16.28a PR Frankfort
22. 11 Aubryn Taylor 16.84a PR Keyser
23. 9 Allison Jones 16.86a Keyser
24. 9 Lillian Dean 17.05a PR Pendleton County
25. 11 Hannah Royer 17.44a PR Frankfort
26. 9 Katilyn Harman 17.59a PR Moorefield
27. 10 Destini Kesner 18.28a SR Pendleton County
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Colleena Burdock 27.57a SR Union
2. 10 Kayla Grose 27.86a SR Frankfort
3. 11 Lexi Sirk 28.66a SR Union
4. 12 Alyvea Fields 28.88a SR Keyser
5. 12 Angel Rexrode 29.16a SR Pendleton County
6. 10 Alyssa Raley 30.43a PR Frankfort
7. 9 Chaysie Barnes 30.87a PR Frankfort
8. 10 Alexandra Griffith 30.89a PR Frankfort
9. 11 Briana Amoruso 31.05a Keyser
10. 10 Gracie Hill 31.14a SR Frankfort
11. 11 Lily Cessna 31.31a SR Frankfort
12. 12 Olivia Sellero 31.47a PR Moorefield
13. 9 Marissa Guy 31.62a PR Keyser
14. 9 Chloe Nash 31.98a PR Frankfort
15. 9 Clare Connor 31.99a PR Pendleton County
16. 9 Clarissa Ravenscroft 32.04a PR Keyser
17. 9 Acutayvia Robinette 32.53a PR Keyser
18. 10 Allison Lofton 33.19a SR Moorefield
19. 11 Emelie Sauter 33.70a SR Frankfort
20. 11 Kiara Walden 33.93a PR Union
21. 9 Isabelle Nesbit 34.32a PR Moorefield
22. 9 Laila Spitzer 34.63a PR Moorefield
23. 9 Allison Jones 35.21a Keyser
24. 9 Johna Thompson 35.29a PR Moorefield
25. 9 Abigall Eye 36.31a PR Moorefield
26. 11 Hannah Royer 36.78a PR Frankfort
27. 9 Katilyn Harman 36.91a PR Moorefield
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Lexi Sirk 1:09.29a SR Union
2. 9 Chaysie Barnes 1:14.37a PR Frankfort
3. 9 Acutayvia Robinette 1:14.87a Keyser
4. 12 Olivia Sellero 1:16.82a SR Moorefield
5. 10 Kylie Doll 1:17.05a Keyser
6. 11 Abby Moreland 1:18.14a PR Keyser
7. 11 Emelie Sauter 1:19.90a SR Frankfort
8. 9 Jakeline Nduwimana 1:22.16a PR Moorefield
9. 9 Johna Thompson 1:23.54a PR Moorefield
10. 9 Abigall Eye 1:24.42a PR Moorefield
11. 9 Katilyn Harman 1:26.66a PR Moorefield
12. 11 Hannah Royer 1:26.84a PR Frankfort
13. 9 Lillian Dean 1:40.68a PR Pendleton County
14. 11 Haley Casto 1:42.33a PR Moorefield
15. 10 Destini Kesner 1:47.19a SR Pendleton County
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Abby Beeman 2:39.48a SR Frankfort
2. 10 Corinna Strietbeck 2:45.60a PR Frankfort
3. 12 La'Ante Redman 3:00.34a Keyser
4. 10 Leann Baker 3:06.34a SR Keyser
5. 11 Sarah Collett 3:09.92a SR Frankfort
6. 9 Ofelia Taylor 3:16.00a PR Moorefield
7. 12 Macaela Barnett 3:24.98a PR Frankfort
8. 10 Reagan Kitzmiller 3:27.37a SR Keyser
9. 12 Emily Deneen 3:27.56a PR Frankfort
10. 11 Kaitlin Orndorff 3:28.45a SR Moorefield
11. 9 Abigall Eye 3:28.67a PR Moorefield
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Abby Beeman 5:43.29a SR Frankfort
2. 10 Corinna Strietbeck 5:53.50a PR Frankfort
3. 11 Kyleena Purvis 5:58.75a SR Keyser
4. 9 Halee Apple 6:18.80a PR Pendleton County
5. 12 La'Ante Redman 6:37.98a SR Keyser
6. 10 Leann Baker 6:54.08a SR Keyser
7. 11 Sarah Collett 6:58.08a SR Frankfort
8. 9 Cortney Butts 7:02.96a Keyser
9. 9 Ofelia Taylor 7:10.49a PR Moorefield
10. 11 Christina McDonald 7:11.73a PR Keyser
11. 12 Emily Deneen 7:31.01a PR Frankfort
12. 10 Reagan Kitzmiller 7:55.96a Keyser
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kyleena Purvis 12:59.21a SR Keyser
2. 9 Halee Apple 14:06.44a PR Pendleton County
3. 12 Andrea Queen 14:23.25a SR Frankfort
4. 12 Emily Pyles 15:04.53a SR Frankfort
5. 9 Cortney Butts 15:25.01a Keyser
6. 11 Christina McDonald 15:27.98a PR Keyser
7. 11 Shyanne Whetzel 16:28.41a PR Moorefield
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kayla Grose 17.81a SR Frankfort
2. 11 Toni Stickley 18.17a SR Keyser
3. 10 Hope Aristidou 19.02a SR Moorefield
4. 12 Khara Teets 19.06a SR Keyser
5. 12 Sophia Riggleman 19.53a PR Moorefield
6. 11 Amber Phillips 19.72a PR Moorefield
7. 10 Alexandra Griffith 19.89a PR Frankfort
8. 9 Reagan Bennett 19.98a PR Frankfort
9. 9 Sydney Gribble 19.99a PR Moorefield
10. 10 Allison Lofton 20.81a SR Moorefield
11. 10 Janie Tillman 20.82a SR Keyser
12. 11 Ivy Rodeheaver 21.65a SR Keyser
13. 9 Taryn Ackerman 22.10a PR Frankfort
14. 12 Macaela Barnett 22.44a SR Frankfort
15. 12 Alex Harvey 28.18a PR Pendleton County
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kayla Grose 51.34a SR Frankfort
2. 12 Bajur White 52.21a Keyser
3. 9 Reagan Bennett 54.29a PR Frankfort
4. 11 Toni Stickley 55.76a SR Keyser
5. 10 Hope Aristidou 57.44a PR Moorefield
6. 12 Angel Rexrode 58.01a SR Pendleton County
7. 10 Janie Tillman 59.81a SR Keyser
8. 9 Laura Myers 1:00.99a PR Moorefield
9. 12 Macaela Barnett 1:02.93a SR Frankfort
10. 9 Taryn Ackerman 1:03.55a PR Frankfort
11. 9 Laila Spitzer 1:07.28a PR Moorefield
12. 10 Zoe Wezik 1:09.86a SR Pendleton County
13. 12 Alex Harvey 1:11.53a PR Pendleton County
14. 11 Ivy Rodeheaver 1:12.26a Keyser
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Alyvea Fields 55.72a Keyser
2 Alyssa Raley 57.74a Frankfort
3 Rachel Shaffer 58.95a Moorefield
Clarissa Ravenscroft
Hannah Iman
Marissa Guy
Allison Jones 59.56a Keyser
Sydney Gribble
Isabelle Nesbit
Morgan Armentrout
Makenzie Wratchford 1:01.03a Moorefield
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Alyvea Fields 2:01.05a Keyser
2 Rachel Shaffer 2:08.38a Moorefield
3 Alexandra Griffith 2:10.08a Frankfort
Marissa Guy
Hannah Iman
Clarissa Ravenscroft
Allison Jones 2:11.11a Keyser
Sydney Gribble
Isabelle Nesbit
Morgan Armentrout
Makenzie Wratchford 2:12.66a Moorefield
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Grace Burgess 4:44.56a Keyser
2 Gracie Hill 4:58.54a Frankfort
3 Olivia Sellero 5:05.85a Moorefield
La'Ante Redman
Acutayvia Robinette
Kylie Doll
Janie Tillman 5:14.28a Keyser
Johna Thompson
Jakeline Nduwimana
Isabelle Nesbit
Hope Aristidou 5:54.45a Moorefield
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Kyleena Purvis 11:20.33a Keyser
2 Gracie Hill 12:05.99a Frankfort
3 Johna Thompson 12:56.00a Moorefield
4x102.5 Shuttle Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1 Bajur White 1:13.64a Keyser
2 Keiondra Morris 1:17.68a Moorefield
Hope Aristidou
Desirae Morris
Allison Lofton
Sydney Gribble 1:18.81a Moorefield
3 Macaela Barnett 1:19.82a Frankfort
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kayla Willison 34-02.50 Keyser
2. 12 Makenna Layman 30-07.00 SR Keyser
3. 11 Aubryn Taylor 30-01.00 PR Keyser
4. 11 Kaitlin Orndorff 25-07.00 PR Moorefield
5. 12 Camryn Barrick 23-06.50 PR Keyser
6. 11 Alexis Droppleman 23-03.00 SR Union
7. 12 Sadee Feaster 22-08.50 SR Moorefield
8. 11 Kristin Wolfe 22-03.50 SR Union
9. 9 Danielle Welling 21-04.00 PR Union
10. 11 Brooke Ketterman 21-01.50 PR Moorefield
11. 10 Stephanie Amick 20-08.00 PR Pendleton County
12. 11 Tanner Minney 20-01.00 Keyser
13. 12 Sarah Smith 18-09.50 PR Keyser
14. 9 Laura Myers 17-09.00 PR Moorefield
15. 9 Rachel Hesse 17-07.00 PR Moorefield
15. 11 Haley Casto 17-07.00 PR Moorefield
17. 10 Annie Perdue 17-04.00 PR Pendleton County
18. 9 Katie Hardy 14-05.00 Keyser
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Makenna Layman 90-07 Keyser
2. 11 Kayla Willison 86-02 SR Keyser
3. 11 Kaitlin Orndorff 73-02 PR Moorefield
4. 11 Brooke Ketterman 73-01 PR Moorefield
5. 11 Aubryn Taylor 64-10 Keyser
6. 11 Alexis Droppleman 64-06 SR Union
7. 12 Camryn Barrick 61-10 PR Keyser
8. 12 Sadee Feaster 53-07 SR Moorefield
9. 10 Stephanie Amick 52-03 SR Pendleton County
10. 11 Kristin Wolfe 52-02 PR Union
11. 9 Laura Myers 51-06 PR Moorefield
12. 9 Danielle Welling 47-04 PR Union
13. 11 Tanner Minney 43-07 Keyser
14. 11 Haley Casto 41-08 PR Moorefield
15. 9 Rachel Hesse 40-05 PR Moorefield
16. 9 Katie Hardy 39-01 PR Keyser
17. 12 Sarah Smith 37-09 PR Keyser
18. 10 Annie Perdue 33-04 PR Pendleton County
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Colleena Burdock 5-02.00 SR Union
2. 12 Olivia Sellero 4-04.00 SR Moorefield
3. 11 Abby Moreland 4-02.00 PR Keyser
4. 9 Jakeline Nduwimana 4-00.00 PR Moorefield
5. 11 Kayla Willison 4-00.00 Keyser
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Toni Stickley 6-00.00 Keyser
2. 11 Abby Moreland 5-06.00 Keyser
3. 10 Kylie Doll 5-06.00 Keyser
9 Hannah Iman NH Keyser
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Colleena Burdock 16-03.50 SR Union
2. 9 Peighton Tranum 14-00.00 PR Keyser
3. 11 Lexi Sirk 13-04.00 PR Union
4. 11 Desirae Morris 13-03.00 SR Moorefield
5. 10 Alexis Turner 13-02.00 SR Keyser
6. 11 Allison Hartman 12-10.00 SR Union
7. 10 Morgan Armentrout 12-01.00 PR Moorefield
8. 9 Chloe Nash 11-10.00 PR Frankfort
9. 11 Kiara Walden 11-07.00 PR Union
10. 11 Rachel Shaffer 11-06.00 SR Moorefield
11. 9 Jakeline Nduwimana 11-04.00 PR Moorefield
12. 10 Kylie Doll 11-03.00 Keyser
13. 9 Hannah Iman 10-04.00 PR Keyser
14. 9 Taryn Ackerman 10-03.00 PR Frankfort
15. 9 Chaysie Barnes 10-02.50 PR Frankfort
18. 11 Abby Moreland 9.50 PR Keyser
16. 9 Laura Myers 9-03.50 PR Moorefield
17. 12 Alex Harvey 9-01.00 SR Pendleton County