Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Trevon Smith 11.16h SR Jefferson
2. 11 Tanner Dinkins 11.28h PR Clarke County
3. 11 Robert Glover 11.31h SR Musselman
4. 9 Damonte McMeans 11.75h PR Martinsburg
5. 12 Daniel Braithwaite 11.78h SR Clarke County
6. 11 Cameron Smallwood 11.88h SR Jefferson
7. 10 Trent Shelton 12.13h PR Jefferson
8. 10 Matt Vanduzer 12.16h SR Martinsburg
9. 12 Lucas Hall 12.19h PR Martinsburg
10. 12 Latrell Warr 12.22h PR Musselman
11. 12 Nolan Hall 12.46h PR Clarke County
12. 10 Jacob Dempsey 12.54h SR Jefferson
13. 10 Garrett Boehme 12.89h PR Jefferson
14. 12 Nate Arndt 12.93h PR Musselman
15. 12 Eric Martinez 13.10h PR Musselman
16. 10 Nick Lemon 13.39h PR Musselman
17. 9 Derek Edwards 13.44h PR Jefferson
18. 10 Brandon Willingham 15.86h SR Musselman
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Damonte McMeans 23.21h PR Martinsburg
2. 11 Ian Beverly 23.48h PR Jefferson
3. 10 Jeffery Burket 23.58h PR Martinsburg
4. 11 Isaiah Darlington 25.44h PR Musselman
5. 12 Latrell Warr 25.57h PR Musselman
6. 11 Cam Medler 25.72h PR Musselman
7. 10 Jacob Dempsey 26.09h PR Jefferson
8. 10 Nick Lemon 26.93h PR Musselman
8. 10 Garrett Boehme 26.93h PR Jefferson
10. 9 Derek Edwards 27.87h PR Jefferson
11. 11 Noe Heredia 29.67h PR Musselman
12 Patrick Cleary DNS Clarke County
10 Peter Terzian DNS Clarke County
11 Cameron Smallwood DNS Jefferson
11 Asa Creamer DNS Martinsburg
12 Nate Arndt DNS Musselman
11 Tariq Laws DNS Martinsburg
12 Trevon Smith DNS Jefferson
10 Eric Evans DNS Clarke County
11 Tanner Dinkins DNS Clarke County
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Nicholas Mazaleski 52.53h SR Jefferson
10 Lydian Jannotta 52.87h PR Jefferson
2. 12 Jordan Delinski 53.27h PR Musselman
12 Colin Hayes 53.84h PR Jefferson
12 Mason Young 54.83h PR Jefferson
3. 11 Asher Personett 54.93h PR Musselman
4. 10 Abdul Williams 55.93h SR Martinsburg
5. 11 Ian Beverly 56.37h SR Jefferson
6. 10 Zach Dawson 56.72h PR Clarke County
7. 12 Carlos Nunez 56.82h SR Clarke County
8. 12 Richard Ramseier 57.67h PR Jefferson
9. 10 Tylan McClain 58.17h PR Martinsburg
10. 12 Dante Joesph 58.44h PR Martinsburg
11. 10 Dalton Weatherholtz 59.03h PR Jefferson
12. 10 Ethan Embrey 59.97h PR Martinsburg
13. 11 Eric Pruzensky 1:00.32h PR Musselman
14. 10 Trent Holcomb 1:00.38h PR Musselman
15. 10 Joseph Moran 1:00.86h PR Martinsburg
16. 12 Dylan Turner 1:01.63h PR Musselman
17. 12 Andres Alonso 1:04.06h SR Musselman
18. 10 D'marco Logan 1:06.00h SR Martinsburg
12 Sam Craig 1:14.49h PR Jefferson
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Asher Personett 2:06.30h PR Musselman
2. 11 Evan Penrose 2:16.50h PR Musselman
3. 11 Josh Barnes 2:17.10h PR Martinsburg
4. 12 Xavier Allen 2:17.20h SR Musselman
5. 10 Lydian Jannotta 2:19.90h PR Jefferson
6. 10 Nathan Schweinbraten 2:22.00h PR Martinsburg
7. 10 Dominick Romano 2:23.70h PR Jefferson
8. 12 Felix Gonzalez 2:24.90h PR Jefferson
9. 9 Nathan Starkey 2:25.40h PR Jefferson
10. 10 Vincent Herell 2:28.40h SR Jefferson
11. 10 Emmett Maiberger 2:30.90h PR Clarke County
12. 9 Christopher Pfaltzgraff 2:33.10h PR Jefferson
13. 10 Larinson Rodriguez 2:35.20h PR Martinsburg
14. 10 Dylan Cominsky 2:36.20h PR Martinsburg
15. 9 Trey Henline 2:36.70h PR Martinsburg
16. 10 Trent Holcomb 2:37.30h PR Musselman
17. 9 Reid Cox 2:37.90h PR Clarke County
18. 12 Andres Alonso 2:39.60h SR Musselman
19. 11 Bryan Anderson 2:41.40h PR Martinsburg
20. 12 Cam'Ron Allen 2:42.50h PR Martinsburg
21. 10 George Simmons 3:05.70h PR Clarke County
22. 10 Ryan Lynn 3:15.80h PR Martinsburg
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Colin Hayes 4:49.80h SR Jefferson
2. 12 Mason Young 4:54.90h SR Jefferson
3. 11 Hunter Reed 5:08.90h SR Musselman
4. 9 Nathan Starkey 5:11.60h PR Jefferson
5. 11 Samuel Garrett 5:13.40h SR Musselman
6. 12 Quinn Zajicek 5:15.00h SR Musselman
7. 10 Vincent Herell 5:19.80h PR Jefferson
8. 9 Cole Kinsler 5:21.30h PR Jefferson
9. 9 Henry Simmons 5:34.90h PR Clarke County
10. 11 Ryan Richards 5:39.00h PR Martinsburg
11. 10 Justus Burton 5:41.20h PR Martinsburg
12. 11 Bryan Anderson 6:20.80h PR Martinsburg
13. 10 Dylan Cominsky 6:57.70h PR Martinsburg
11 Patrick Kessinger NT Clarke County
9 David Ventura NT Clarke County
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Zorin Robson 10:32.10h PR Musselman
2. 12 Nicholas Whitehair 10:32.40h PR Jefferson
3. 12 Delmar Hagedorn IV 11:10.90h SR Jefferson
4. 10 Tyler Greer 11:11.40h PR Jefferson
5. 11 Hunter Reed 11:49.90h SR Musselman
6. 12 Quinn Zajicek 12:25.20h SR Musselman
7. 11 Cory Venable 13:07.50h PR Martinsburg
9 Karl Bue DNS Clarke County
10 Eric Dale DNS Clarke County
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Cortez Jenkins 15.53h SR Jefferson
2. 10 Chelo Teneval 16.03h PR Martinsburg
3. 12 Andy Bonnett 17.32h SR Clarke County
4. 9 Paul Breeden 18.06h PR Jefferson
5. 11 Navado Blackwood 19.14h PR Martinsburg
6. 11 Darr'ell Hunter 19.56h PR Martinsburg
7. 11 Robert Gianniny 19.64h PR Jefferson
8. 10 Jacob Simpson 19.78h SR Jefferson
10 Michael Boaitey NT Martinsburg
10 Adam Scroggins NT Clarke County
12 Dane Flanagan DNF Musselman
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Cortez Jenkins 41.49h SR Jefferson
2. 10 Chelo Teneval 43.02h SR Martinsburg
3. 9 Paul Breeden 46.64h PR Jefferson
4. 9 Tim Sapatsko 48.37h PR Jefferson
5. 12 Isaiah Waters 49.09h PR Clarke County
6. 11 Edward Buzalsky 49.59h PR Clarke County
7. 10 Adam Scroggins 51.30h PR Clarke County
8. 10 Sean Albon 51.45h PR Martinsburg
9. 10 Alex Fries 51.53h PR Musselman
10. 10 Dalen Lewis 51.87h PR Musselman
11. 10 Noah Janokowski 54.17h PR Musselman
12. 11 Darr'ell Hunter 54.18h SR Martinsburg
13. 10 Jacob Simpson 54.68h SR Jefferson
12 Lucas Hall NT Martinsburg
11 Dylan Nessalrodt NT Clarke County
11 Navado Blackwood NT Martinsburg
9 David Harris NT Jefferson
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Daniel Braithwaite 45.19h Clarke County
2 Nicholas Mazaleski 45.22h Jefferson
3 Ethan Walker 45.70h Musselman
4 Matt Vanduzer 46.25h Martinsburg
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Nicholas Mazaleski 1:32.68h Jefferson
2 Ethan Walker 1:33.58h Musselman
3 Chelo Teneval 1:37.13h Martinsburg
4 Dalton Weatherholtz 1:38.35h Jefferson
5 Peter Terzian 1:44.61h Clarke County
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Nicholas Mazaleski 3:47.44h Jefferson
2 Nicholas Whitehair 3:48.63h Jefferson
3 Richard Ramseier 4:10.76h Jefferson
4 Mason Young 4:10.78h Jefferson
5 Nathan Schweinbraten 4:11.09h Martinsburg
Evan Penrose
Cam Medler
Eric Pruzensky
Dylan Turner DNS Musselman
Isaiah Waters
Zach Dawson
Carlos Nunez
Daniel Braithwaite DNS Clarke County
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Moses Barahona 8:50.00h Jefferson
2 Reid Cox 9:13.09h Clarke County
3 Tyler Greer 9:15.98h Jefferson
4 Ryan Lynn 10:12.07h Martinsburg
5 Jordan Delinski 10:17.00h Musselman
6 Abdul Williams 10:18.82h Martinsburg
4x110 Shuttle Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1 Corey Anderson 1:03.70h Jefferson
2 Sean Albon 1:05.61h Martinsburg
3 Paul Breeden 1:08.43h Jefferson
Ethan Walker
Dalen Lewis
Alex Fries
Dane Flanagan DNS Musselman
Noah Janokowski
Cam Medler
Tavion Fagen
Nate Arndt DNS Musselman
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Michael Berlo 42-02.00 PR Martinsburg
2. 10 Jevon Lang 40-04.00 SR Jefferson
3. 12 Logan Taylor 38-04.00 PR Musselman
4. 12 Fabian Perrett 37-07.00 SR Musselman
5. 12 Josh Goode 36-10.00 PR Martinsburg
6. 11 Trey Henry 35-09.00 PR Martinsburg
7. 11 C.J. Price 35-04.00 PR Martinsburg
8. 9 Jacob Wallace 34-11.00 PR Jefferson
9. 11 Alston Liu 34-02.00 PR Jefferson
10. 12 Cameron Marshall 32-06.00 PR Clarke County
11. 11 Steven Mercke 32-01.00 PR Clarke County
12. 12 Daniel Roberts 32-00.00 PR Clarke County
13. 11 Nick Starliper 31-07.00 PR Martinsburg
14. 10 Scott Murray 31-05.00 PR Musselman
15. 9 Sean Corum 28-04.00 PR Jefferson
16. 10 Travis Stevenson 27-05.00 PR Clarke County
17. 10 Cameron Duvall 26-06.00 PR Musselman
18. 11 Jonathan Castillo 22-07.00 PR Musselman
11 David Robertson ND Musselman
9 Francis Diaz ND Jefferson
9 Logan Harding ND Jefferson
12 Justice Sullivan ND Jefferson
12 Kato Oliver ND Jefferson
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Michael Berlo 130-03 PR Martinsburg
2. 11 Alston Liu 120-09 PR Jefferson
3. 11 Jacob Northcraft 108-05 PR Musselman
4. 12 Fabian Perrett 107-00 PR Musselman
5. 11 C.J. Price 106-05 PR Martinsburg
6. 10 Jack Ransom 106-02 PR Jefferson
7. 9 Francis Diaz 101-07 PR Jefferson
8. 12 Logan Taylor 100-11 PR Musselman
9. 11 Edward Buzalsky 100-05 PR Clarke County
10. 10 Jevon Lang 93-09 SR Jefferson
11. 9 Jacob Wallace 92-10 PR Jefferson
12. 9 Sean Corum 92-06 PR Jefferson
13. 10 Travis Stevenson 87-06 PR Clarke County
14. 11 Russell Bonett 85-04 PR Clarke County
15. 12 Cameron Marshall 83-03 PR Clarke County
16. 12 Josh Goode 81-06 SR Martinsburg
17. 10 Gerald Butler 81-00 SR Musselman
18. 10 Justin Leake 80-06 PR Musselman
19. 12 Chris Embrey 79-06 PR Martinsburg
20. 9 Logan Harding 62-01 PR Jefferson
12 Kato Oliver ND Jefferson
12 Justice Sullivan ND Jefferson
11 David Robertson ND Musselman
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Dane Flanagan 6-00.00 SR Musselman
2. 12 Isaiah Waters 5-08.00 SR Clarke County
2. 12 Xavier Allen 5-08.00 PR Musselman
4. 11 Navado Blackwood 5-08.00 PR Martinsburg
5. 11 Isaiah Darlington 5-06.00 SR Musselman
6. 12 Richard Ramseier 5-04.00 PR Jefferson
7. 10 Michael Boaitey 5-04.00 PR Martinsburg
8. 11 Tanner Dinkins 5-04.00 PR Clarke County
9. 11 Nick Czaja 5-04.00 SR Musselman
10. 11 Tariq Laws 5-00.00 PR Martinsburg
10 Dalton Weatherholtz NH Jefferson
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Nicholas Roush 8-02.00 PR Jefferson
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jefferey Gaskins 20-02.00 SR Jefferson
2. 12 Andy Bonnett 19-08.25 SR Clarke County
3. 10 Lydian Jannotta 19-04.50 PR Jefferson
4. 12 ZaBarr Jones 19-02.75 SR Jefferson
5. 12 Tavion Fagen 19-00.50 PR Musselman
6. 11 Robert Glover 18-07.50 PR Musselman
7. 10 Matt Vanduzer 18-05.00 SR Martinsburg
8. 11 Steven Mercke 18-01.25 PR Clarke County
9. 12 Isaiah Waters 17-09.25 PR Clarke County
10. 12 Dane Flanagan 17-07.50 SR Musselman
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kelsea Anderson 12.70h PR Martinsburg
2. 12 Michaela Ashford 13.06h SR Jefferson
3. 12 Aisha Grant 13.47h SR Jefferson
4. 10 Alisha Joseph 13.53h SR Martinsburg
5. 11 Madison McLean 13.99h PR Clarke County
6. 9 Novalee Schmidt 14.02h PR Musselman
7. 12 Emma Jenkins 14.07h SR Clarke County
8. 12 Morgan Withers 14.34h PR Clarke County
9. 11 Destiny Locke 14.47h SR Musselman
10. 9 Amari Wooden 14.71h PR Jefferson
11. 12 Luz Coindet 15.09h PR Martinsburg
12. 10 Leah Logan 15.43h PR Jefferson
13. 11 Maissa Sghiri 15.96h PR Jefferson
14. 11 Hayden Simpson 15.99h PR Martinsburg
15. 10 Nia Bell 16.35h SR Martinsburg
16. 11 Khia Stevens 16.49h PR Jefferson
17. 11 Riannah Fiorilli 17.11h PR Musselman
12 Shekerra Brown NT Martinsburg
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kelsea Anderson 26.85h PR Martinsburg
2. 10 Alisha Joseph 28.29h PR Martinsburg
3. 11 Kaiella Smith 28.75h SR Jefferson
4. 9 Amanda Muth 29.50h PR Jefferson
5. 9 Janaia Fargo 30.15h PR Musselman
6. 11 Destiny Locke 30.37h SR Musselman
7. 11 Hayden Simpson 34.84h PR Martinsburg
8. 10 Nia Bell 35.70h PR Martinsburg
9. 11 Riannah Fiorilli 36.27h PR Musselman
10. 12 Uniqua Ross 59.89h SR Martinsburg
12 Jayla Stephenson DNS Clarke County
11 Becky Roberts DNS Clarke County
12 Aisha Grant DNS Jefferson
11 Kaysie Hockman DNS Martinsburg
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kaiella Smith 1:06.28h PR Jefferson
2. 10 Miah Finley 1:08.41h PR Musselman
3. 11 Megan Summers 1:08.96h SR Martinsburg
4. 11 Catherine Lewis 1:09.40h PR Clarke County
5. 12 Kendall Benoit 1:10.30h PR Clarke County
6. 9 Vanessa Pratt 1:10.41h PR Jefferson
7. 9 Victoria deNobel 1:11.76h PR Jefferson
8. 11 Britney Rodia 1:12.23h SR Martinsburg
9. 9 Morganne Andrews 1:13.07h PR Martinsburg
10. 9 Kateri Thorne 1:20.53h PR Clarke County
11. 12 Alexis Tan 1:25.13h PR Martinsburg
11 Riannah Fiorilli NT Musselman
11 Christiane Messerli NT Martinsburg
11 Kaysie Hockman NT Martinsburg
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jodi Chwalik 2:48.50h SR Musselman
2. 11 Catherine Lewis 2:48.80h SR Clarke County
3. 10 Stephanie Miller 2:54.20h SR Clarke County
4. 9 Morganne Andrews 2:56.30h PR Martinsburg
5. 12 Kendall Benoit 2:56.70h SR Clarke County
6. 12 Leah Ratliff 2:58.30h SR Musselman
7. 11 Olivia Lana 3:00.10h PR Jefferson
8. 12 Sydney Rigsby 3:01.90h SR Musselman
9. 12 Samantha Gonzalez 3:03.30h PR Jefferson
10. 11 Madsion Adams 3:10.90h SR Jefferson
11. 12 Alexis Tan 3:17.50h PR Martinsburg
12. 9 Maia McClain 3:18.30h PR Jefferson
11 Christiane Messerli DNS Martinsburg
12 Jillian Piercy DNS Jefferson
11 Tayah Hawley DNS Jefferson
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Vanessa Pratt 6:02.20h PR Jefferson
2. 9 Aleynah Miller 6:04.40h PR Musselman
3. 12 Wiktoria Warzycka 6:05.80h PR Martinsburg
4. 10 Jessica Dailey 6:12.50h PR Musselman
5. 12 Leah Ratliff 6:24.20h SR Musselman
6. 11 Jordan Phillips 6:31.30h SR Jefferson
7. 12 Catherine Trejo 6:36.00h SR Clarke County
8. 9 Victoria deNobel 6:43.40h PR Jefferson
9. 11 Madsion Adams 6:47.50h SR Jefferson
10. 12 Sydney Rigsby 6:49.20h SR Musselman
11. 10 Destiny Lipscomb 6:49.50h PR Musselman
12. 9 Caitlyn Adams 6:57.80h PR Jefferson
13. 9 Maia McClain 7:02.30h PR Jefferson
14. 10 Chloe Chambers 8:15.50h PR Clarke County
9 Madalyn Welch NT Clarke County
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Morgan May 14:39.80h SR Jefferson
2. 9 Genevieve Sturrock 14:39.90h PR Jefferson
3. 10 Destiny Lipscomb 15:12.90h PR Musselman
4. 11 Tayah Hawley 15:15.10h SR Jefferson
5. 12 Sierra Dixon 15:26.60h PR Martinsburg
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Libby Brant 16.82h SR Martinsburg
2. 12 Dayja Grady 17.17h SR Jefferson
3. 10 Jordyn Sellman 17.50h PR Musselman
4. 11 Cristyn Helmick 18.24h SR Musselman
5. 10 Amelia Jenkins 18.47h PR Martinsburg
6. 9 Janaia Fargo 19.19h PR Musselman
7. 9 Hannah Faircloth 19.44h PR Martinsburg
8. 10 Jaylan Robinson 19.68h PR Martinsburg
9. 11 Mahayana Garcia 20.51h SR Jefferson
10. 10 Megan Rogers 23.12h PR Martinsburg
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jordan Phillips 51.57h SR Jefferson
2. 12 Libby Brant 52.34h SR Martinsburg
3. 11 Mahayana Garcia 54.77h SR Jefferson
4. 10 Jordyn Sellman 55.17h SR Musselman
5. 11 Grace Bridges 58.05h SR Musselman
12 Dayja Grady NT Jefferson
10 Megan Rogers NT Martinsburg
10 Jaylan Robinson NT Martinsburg
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Shekerra Brown 52.49h Martinsburg
2 Amanda Muth 53.12h Jefferson
3 Natalie Lyman 54.67h Clarke County
4 Novalee Schmidt 56.10h Musselman
5 Uniqua Ross 1:01.20h Martinsburg
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Deaira Hairston 1:51.59h Martinsburg
2 Uniqua Ross 2:01.11h Martinsburg
3 Novalee Schmidt 2:03.20h Musselman
Amanda Muth
Dayja Grady
Kaiella Smith
Aisha Grant DNF Jefferson
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Deaira Hairston 4:42.62h Martinsburg
2 Genevieve Sturrock 4:47.00h Jefferson
Madison McLean
Morgan Withers
Jayla Stephenson
Elizabeth Wallace DNS Clarke County
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Amelia Jenkins 10:50.44h Martinsburg
2 Stephanie Miller 10:57.98h Clarke County
3 Aleynah Miller 11:38.18h Musselman
4 Olivia Lana 12:39.12h Jefferson
4x102.5 Shuttle Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1 Jordan Phillips 1:10.91h Jefferson
2 Grace Bridges 1:11.19h Musselman
3 Amelia Jenkins 1:14.52h Martinsburg
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Tori Banjoman 36-08.00 SR Jefferson
2. 12 Shekerra Brown 36-03.00 PR Martinsburg
3. 9 Amari Wooden 32-01.00 PR Jefferson
4. 9 Malaya Jones 29-11.00 PR Jefferson
5. 11 Kioni Smith 28-11.00 PR Martinsburg
6. 12 Bethany Arndt 28-04.00 PR Martinsburg
7. 10 Julija Martin 27-08.00 SR Clarke County
8. 12 Ashley Arndt 27-02.00 SR Martinsburg
9. 10 Mikaela Grey 25-08.00 SR Musselman
10. 10 Rayvn Dunkley 25-04.00 PR Martinsburg
11. 10 Avery Argent 24-00.00 SR Musselman
12. 10 Kellieanne Bryson 22-02.00 SR Clarke County
12. 10 Jada Simmons 22-02.00 PR Martinsburg
14. 9 Autumn Stevenson 21-03.00 PR Clarke County
15. 11 Trinity Lee 20-09.00 PR Martinsburg
16. 11 Candice Reed 19-03.00 SR Musselman
17. 11 Tajae Stuckey 17-10.00 PR Musselman
12 Jada Scott ND Jefferson
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Shekerra Brown 107-04 PR Martinsburg
2. 9 Malaya Jones 100-08 PR Jefferson
3. 11 Amanda Biebel 95-00 PR Jefferson
4. 12 Ciera Hertelendy 78-05 PR Martinsburg
5. 10 Mikaela Grey 72-08 SR Musselman
6. 10 Kellieanne Bryson 68-06 SR Clarke County
7. 11 Candice Reed 61-05 PR Musselman
8. 12 Bethany Arndt 59-02 PR Martinsburg
9. 10 Avery Argent 58-11 PR Musselman
10. 9 Autumn Stevenson 57-06 PR Clarke County
11. 12 Ashley Arndt 54-08 SR Martinsburg
12. 10 Imani Hunter 53-02 SR Martinsburg
13. 11 Tajae Stuckey 46-09 PR Musselman
14. 11 Kylie Mcfadden 46-04 PR Martinsburg
12 Tori Banjoman ND Jefferson
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Madison McLean 5-00.00 SR Clarke County
2. 10 Jaden Gray 4-08.00 PR Musselman
3. 10 Allura Nilssen 4-06.00 PR Jefferson
4. 9 Jessia Heffern 4-06.00 PR Jefferson
5. 9 Morganne Andrews 4-04.00 PR Martinsburg
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Lily Simmons 9-02.00 SR Jefferson
2. 10 Lily Grace 7-02.00 PR Jefferson
3. 9 Kiya Barron 6-02.00 PR Jefferson
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Amanda Muth 15-01.25 PR Jefferson
2. 12 Cameron Awkard 14-08.50 SR Martinsburg
3. 12 Morgan Withers 14-00.75 PR Clarke County
4. 11 Anna Lowell 14-00.50 PR Clarke County
5. 9 Novalee Schmidt 13-04.75 PR Musselman
6. 11 Becky Roberts 12-09.00 SR Clarke County
7. 11 Maissa Sghiri 11-03.50 PR Jefferson
12 Michaela Ashford ND Jefferson
11 Cristyn Helmick ND Musselman